Przygotowalnia

naswietlarka mala

Posiadane urządzenia

Nasza pracownia CTP pracuje w oparciu o oprogramowanie i urządzenia firmy FUJI.

Posiadamy naświetlarkę FUJI LUXEL T-9500 ustawioną w linii z wywoływarką Lo-Chem. Ta linia pozwala wykonywać nam do 20 płyt B1 w ciągu godziny pracy. Matryce w mniejszych formatach wykonywane są szybciej.

 

Do montażu używamy RIP-a XMF firmy Fuji. W połączeniu z zintegrowanym systemem akceptacji XMF Remote umożliwia nam on pracę (montaż i akceptację) w sposób szybki, wygodny i przede wszystkim bardzo bezpieczny dla klienta.

drukarnia-Hornet-lodz-CTP-pomiar 

Posiadane oprogramowanie

Wszystkie drukowane przez nas prace są po wgraniu na nasz Remote serwer automatycznie sprawdzane w oparciu o zadane wcześniej profile. Natychmiast po sprawdzeniu pracy czeka ona na akceptację zdalną, jednocześnie wykonujemy w naszym dziale montaż w oparciu o zamówienie klienta złożone w dziale handlowym.

Po zaakceptowaniu wszystkich stron przez zlecającego, wykonujemy wydruki z montażu, proofy, wykrojniki. Klient może akceptować pliki w postaci elektronicznej w oparciu o system XMF Remote, może też dostać wydrukowaną makietę pracy - ale to znacznie wydłuża proces akceptacji.

Dodatkowo w oparciu o tego samego RiP-a wykonujemy proofy, które dzięki zastosowaniu w naszej firmie systemu zarządzania barwą, są rzeczywistym odwzorowaniem wydrukowanej odbitki.

 
drukarnia-lodz-druk-system-akceptacji-5       drukarnia-lodz-druk-system-akceptacji-4
 
 

 

 
 
 
Wszystkie prace drukowane w naszej firmie wymagają akceptacji przez klienta.

 

 

Dowiedz się więcej:

www-iconZasady przygotowania prac do druku

www-iconPracownia CTP drukarni Hornet