• drukarnia offsetowa łódź
  • Hornet drukarnia offset łódź
  • Hornet drukarnia łódź CTP
  • drukarnia łódź oprawa klejona
  • drukarnia łódź oprawa szyta
  • drukarnia łódź introligatornia
  • drukarnia łódź druk
  • Hornet drukarnia łódź logo

Drukarnia Hornet

Firma Hornet to drukarnia offsetowa w mieście Łódź, jedna z największych w centralnej Polsce, oferująca wysokiej jakości druk akcydensowy, druk książek, folderów i katalogów, druk kalendarzy, plakatów, teczek firmowych, etykiet samoprzylepnych itp.

 

Drukujemy z roli i arkusza na papierach samokopiujących, offsetowych, powlekanych i kartonach. Współpracujemy z głównymi producentami papierów offsetowych, samokopii i kartonów powlekanych: Arctic Paper, International Paper, Koehler AG, IDEM. Daje nam to pewność sprostania najtrudniejszym wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Pozostajemy także w bezpośrednim kontakcie z wiodącymi producentami maszyn i urządzeń do poligrafii - analizując aktualne wymogi i wyzwania rynku.

 

Służymy naszym klientom profesjonalną przygotowalnią w Systemie CtP, drukiem i introligatornią, a przede wszystkim wysoce wykwalifikowaną kadrą.

 

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do firm na terenie miasta Łódź, ale także do innych miast w Polsce.

 

Jeżeli macie Państwo zapytania, potrzeby z zakresu naszej oferty - prosimy o kontakt.

Mamy nadzieję, że prezentowana strona przybliży wszystkim zainteresowanym naszą ofertę.

 

__________________________________________________________________________

Administratorem danych osobowych jest Hornet Sp. z o.o. ul. Omłotowa 25, (94-251 Łódź), NIP 7292378222, nasze dane kontaktowe: e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , telefon: +48 42 612 28 40, fax +48 42 612 27 85.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij tutaj. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.