Rip XMF

XMF RIP to znakomite oprogramowanie służącego do wykonywania montaży i rastrowania plików w celu wykonania płyt offsetowych CTP.
Zawiera on najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające sprawdzać poprawność plików dostarczonych prze klienta, kontrolować zalewkowanie i nadruk, wykonywać montaż prac na warstwach (versioning). Posiada wbudowane dwa silniki Adobe oraz FujiFilm enhanced, które umożliwiają obróbkę praktycznie każdej przygotowanej obecnie pracy.
Dodatkowo współpracuje z systemem zdalnej akceptacji plików XMF Remote.

XMF Remote

Jest to wydajny, system do kontroli przepływu prac pomiędzy drukarnią a jej klientami, oraz do ich zdalnej akceptacji. Dostęp do systemu jest możliwy za pośrednictwem standardowej przeglądarki WWW, za pomocą aplikacji XMF Remote dla iPada lub innego dowolnego urządzenia pozwalającego przeglądać strony internetowe.

XMF Remote umożliwia klientom umieszczanie pracy, sprawdzanie raportów z preflightingu, kompletny screen-proofing (2D in3D), komentowanie, zatwierdzanie, porównywanie wersji umieszczonej pracy 7 dni w tygodniu i 24 h na dobę.

Łatwy w użyciu, intuicyjny interface pozwala załadować pracę jedno- jak i wielostronicową z własnego komputera. Natychmiast po wczytaniu pliku system automatycznie generuje podgląd z RIP-owanych stron oraz raport o ewentualnych błędach. Pozwala to przeglądać zrastrowaną pracę i ją zatwierdzać.

Bardzo czytelny interfejs pozwala w prosty sposób nawigować pomiędzy stronami i przeglądać je w sposób szczegółowy.

Wyświetlanie stanu pracy online jest uzupełnione przez system powiadomień zapewniający, że wiesz, jaki jest stan każdego zadania w dowolnym momencie.

Przesyłanie prac do druku

W kontaktach z klientem preferujemy użycie systemu XMF Remote.

Oczywiście prace można do nas wysyłać używając emaila lub na specjalnie założone przez nas dla klienta indywidualne konto na serwerze FTP.

 

W celu założenia konta klienta prosimy o kontakt z działem CTP.

ctp@hornetdruk.com.pl

tel. 42 612 27 02

 

Drukarnia Hornet – Skrócona instrukcja systemu XMF Remote

 

Dowiedz się więcej: